Sony Mobile представляє новий смартфон Xperia L1

Сергей
1103

Сьогодні компанія Sony Mobile Communications (Sony Mobile) представила новинку: Xperia L1 -Елегантний смартфон з великим 5,5-дюймовим» HD дисплеєм і високою продуктивністю за доступною ціною.

«Xperia L1 — це смартфон, в якому ідеально поєднуються зовнішній вигляд і функціональність, — підкреслив Цутому Сато (Tsutomu Sato), директор з глобального маркетингу продукції Sony Mobile Communications. — Яскравий дисплей і стабільна робота поєднані в корпусі, виконаному в фірмовому дизайні Sony, дозволяючи вам із задоволенням користуватися своїм смартфоном».

Смартфон Xperia: стабільна робота і досконалий дизайн

Великий 5,5″ HD дисплей смартфона дозволяє насолоджуватися будь-яким контентом як вдома, так і на вулиці. Відомий дизайн Sony справляє відмінне враження, а завдяки корпусу з заокругленими краями смартфон приємно тримати в руці.

xperia-l-gallery-04-1240x840-94e25f4145a1f1aab2a80e32bea9a51bXperia L1 буде представлений в класичному чорному і білому кольорах.

Продуктивність, на яку можна покластися

Xperia L1 — ваш швидкий і надійний помічник. Головні складові його стабільної роботи — чотирьохядерний процесор і висока швидкість передачі даних за технологією 4G LTE. Обсяг пам’яті, можливо збільшити до 256 ГБ за допомогою карти microSD, що дозволить без проблем завантажувати і надійно зберігати великий обсяг контенту.

Функція «Smart Cleaner», яка працює в фоновому режимі, забезпечує максимальну продуктивність Xperia L1, автоматично завершує невикористовувані процеси і видаляє дані кешу. В результаті підвищується стабільність і термін служби пристрою.

Смартфон Xperia L1 має програмну функцію «Xperia Actions». Це інтелектуальна технологія від Sony Mobile, яка дозволяє змінювати налаштування пристрою і його функції відповідно до сценарію використання. Наприклад, режим «На добраніч» автоматично присвоїть пристрою статус «Не турбувати», зменшить яскравість і забезпечить безперебійну зарядку.

Представлена в 2016 році технологія «Xperia Tips» — це особистий помічник, який враховує ваші звички і підлаштовує смартфон так, щоб виводити на екран актуальні і своєчасні підказки по максимально ефективному використанню Xperia L1. Це допоможе вам оптимізувати використання пристрою.

Xperia L1 надійде до продажу в деяких країнах Європи, Близького Сходу і Африки, Азії, Північної та Латинської Америки в кінці квітня 2017 року.

Поделитесь с друзьями.

Комментарии

  • ВКонтакте
  • Disquss
  • Facebook